ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

3 Niedziela Wielkanocna 2013

3 Niedziela Wielkanocna
Dziś trzecia Niedziela Wielkanocna. O godzinie 1730 Nieszpory i Modlitwy na zakończenie dnia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dzisiejsza niedziela to niedziela Biblijna. Kościół zachęca nas wszystkich do systematycznego czytania Pisma św.

Trwają zapisy na naszą parafialną pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się za tydzień 21 kwietnia. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do organizatorów pielgrzymki.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje Kolonie letnie dla dzieci w Świnoujściu, w dniach od 16 do 28 lipca. Informacje na temat spotkań organizacyjnych i kontakt do Organizatorów Kolonii Letnich znajdziemy w gablotach w przedsionkach kościoła.

Jutro, w poniedziałek od 1830 w salce parafialnej można skorzystać z pomocy przy wypełnieniu druku PIT.

Składamy Bóg zapłać za ofiary na nasze Zakonne Wyższe Seminarium Duchowne i na potrzeby naszej Parafii. Dziękujemy za kolejne ofiary indywidualne na nagłośnienie w naszej bazylice. Dziękujemy za kwiaty.

Z naszej Rodziny Parafialnej do wieczności odeszły: + Stanisława Nowak z ul. Wąskiej, + Maria Muryn z ul. Brzozowej i + Maria Pyżyńska z ul. Miodowej. Módlmy się za nie i polecajmy je Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i Świętego Stanisława Kazimierczyka.

Kanonicy Regularni Laterańscy