ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

4 Niedziela Wielkanocna 2013

4 Niedziela Wielkanocna
Dziś czwarta Niedziela Wielkanocna. O godzinie 1730 Nieszpory i Modlitwy na zakończenie dnia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Dziś z naszej parafii udała się do Częstochowy Pielgrzymka Parafialna pod przewodnictwem ks. Dawida. Nasi pielgrzymi modlą się w intencjach Kościoła, Ojca Świętego i naszej Parafii. Łączmy się duchowo z pielgrzymami w modlitwie do Matki Bożej Częstochowskiej.

Dzisiaj, podobnie jak tydzień temu, na Placu Wolnica, o godzinie 1600 będzie Ewangelizacja: głoszenie Chrystusa Zmartwychwstałego. Serdecznie zapraszamy na Ewangelizację. Nasza obecność na Ewangelizacji jest wyznaniem naszej wiary.

We wtorek, 23 kwietnia Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. W czwartek święto św. Marka, Ewangelisty.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje Kolonie letnie dla dzieci w Świnoujściu, w dniach od 16 do 28 lipca. Informacje na temat organizacji Kolonii Letnich znajdziemy w gablotach w przedsionkach bazyliki.

Jutro, w poniedziałek od 1830 w salce parafialnej można skorzystać z pomocy przy wypełnieniu druku PIT.

Spotkanie Rodziców Dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej odbędzie się w czwartek, w Sali Katechetycznej, o godzinie 1800.

Siostry Augustianki zapraszają w najbliższy piątek na godzinę 1800 na odpust Matki Bożej Dobrej Rady.

W piątek o godzinie 1830 Wypominki roczne, a o godz. 1900 Msza św. za ++ poleconych w Wypominkach Rocznych.

Składamy Bóg zapłać za ofiary na nasze Zakonne Seminarium Duchowne i na potrzeby naszej Parafii. Dziękujemy za kolejne ofiary indywidualne na nagłośnienie.

Z naszej Rodziny Parafialnej do wieczności odeszły: + Irena Niestój z ul Józefa, + Elżbieta Woch z ul. Przemyskiej i + Wanda Chochół z ul. Izaaka. Módlmy się za nie i polecajmy je Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

W przedsionkach Bazyliki nasi Klerycy rozprowadzają nowy nr „Cor unum”. Nabywając to czasopismo wspieramy nasze seminarium. Zachęcamy do nabywania i lektury „Cor unum” i serdecznie dziękujemy Dobrodziejom naszego Seminarium.

Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i Świętego Stanisława Kazimierczyka.

Kanonicy Regularni Laterańscy