ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

4 Niedziela Wielkiego Postu – 6.03.2016

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

Przeżywamy 4 Niedzielę Wielkiego Postu.

 

Nabożeństwa Wielkopostne w naszej Bazylice:

Droga Krzyżowa: 

- w niedziele po Mszy św. południowej  -  ok. godz. 13.00.

- w piątki - dla dzieci i młodzieży o godz. 17.00 

- w piątki - dla wszystkich wiernych o godz. 18.30 

Gorzkie Żale  w niedziele o godz. godz. 16.45.

Gorzkie żale są połączone z kazaniem pasyjnym, błogosławieństwem Eucharystycznym i ucałowaniem Relikwii Krzyża św.  Za udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Godzinki o Męce Pańskiej  -  w niedziele  o godz. 7.40

 

 

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i rozważanie Słowa Bożego. Spotkanie odbędzie się w naszym Klasztorze, w najbliższą środę wyjątkowo o godz. 19.30. Spotykamy się przy Kancelarii Parafialnej. 

 

Trwają zapisy na naszą parafialną pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 24  kwietnia 2016 roku. Informacje o pielgrzymce w przedsionkach Bazyliki.

 

Dzisiaj Ministranci i Schola prowadzą kwestę. Każdy może wziąć udział w loterii. Ofiary z loterii będą przeznaczone na rzecz organizacji kolonii letnich dla dzieci z najuboższych rodzin naszej parafii.

 

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii i Klasztoru. Dziękujemy za ofiary indywidualne złożone na remont organów i na krzesła do prezbiterium naszej bazyliki. 

 

 

Wszystkim Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Zbawiciela i św. Stanisława Kazimierczyka. 

 

Księża Kanonicy Regularni Laterańscy