ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

IV Niedziela Wielkanocna - 17.04.2016

PasterzOgłoszenia duszpasterskie

Przeżywamy 4 Niedzielę Okresu Wielkanocnego. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o powołania. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
W minionych dniach wraz ze wszystkimi naszymi rodakami w kraju i za granicą dziękowaliśmy Panu Bogu za łaskę Chrztu naszej ojczyzny. Trwajmy w tym radosnym dziękczynieniu i módlmy się o to, byśmy potrafili być wierni Jezusowi i Jego Ewangelii.

Nieszpory i Modlitwa na zakończenie dnia dzisiaj o godz. 18.30. Także w czwartek Nieszpory o 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W każdy wtorek kwietnia w godzinach od 18.30 do 20.00 w Kancelarii Parafialnej można skorzystać z pomocy przy wypełnieniu druku PIT.

W sobotę – Liturgiczna Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski, również tego dnia pamiętajmy o szczególnej modlitwie za naszą ojczyznę

Składamy „Bóg zapłać” za ofiary na nasze Zakonne Wyższe Seminarium Duchowne i na potrzeby Parafii.

Z naszej Rodziny Parafialnej odeszła do wieczności + Krystyna Zdzisława Wiatr z
ul. Starowiślnej. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy: miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa przez wstawiennictwo Świętych Patronów Naszej Ojczyzny.

Kanonicy Regularni Laterańscy