ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2017

organy boczneOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Dzisiejsza niedziela jest szóstą Niedzielą Zwykłą. Zapraszamy na Nieszpory w każdą niedzielę i w każdy czwartek o godz. 18.30. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30.

Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj uczestniczyli w Światowym Dniu Chorego. Dziękujemy także tym, którzy chorym pomogli dotrzeć do kościoła na to święto.

We wtorek święto Świętych Cyryla mnicha i Metodego, biskupa.

Dzisiaj rozpoczynają się w naszej Parafii Katechezy Neokatechumenalne. Katechezy będą głoszone w lutym i w marcu w każdą niedzielę i w każdą środę o godz. 19.45. Pierwsza Katecheza będzie głoszona już dzisiaj po wieczornej po Mszy św. o godz. 19.45. Zainteresowanych katechezami serdecznie zapraszamy. Przy wyjściu z Bazyliki Bracia ze wspólnoty rozdają zaproszenia na katechezy. Można wziąć dla siebie albo dla kogoś, o kim wiemy, że jest zainteresowany Neokatechumenatem.

W dniach od 28 kwietnia do 1 maja 2017 r. organizujemy Pielgrzymkę do Słowacji i Austrii. Szczegółowe informacje na plakatach w przedsionkach bazyliki.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii i na nasze Zakonne Seminarium Duchowne. Dziękujemy za ofiary indywidualne na prace prowadzone przy bazylice.

Z naszej Rodziny Parafialnej odeszli do wieczności + Walentyna Drozdowicz z ul. Starowiślnej i + Marcin Hudziak z ul. Miodowej. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …

Wszystkim naszym drogim Parafianom, miłym Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Świętego Stanisława Kazimierczyka.

Kanonicy Regularni Laterańscy