ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

XIII Niedziela Zwykła 2012


Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Gorąco zachęcamy do tego, aby czas wolny od zajęć w szkole wykorzystać na odpoczynek i umocnienie kontaktów z rodziną. Niech w wakacje nie zabraknie nikomu czasu na codzienną modlitwę i na niedzielną Mszę świętą. Prosimy wszystkich przebywających na wakacjach i urlopach o zachowanie przepisów bezpieczeństwa, aby te wakacje wszyscy przeżyli zdrowo i bezpiecznie.

Dziś po Mszach Fundacja Hospicjum Domowego dla Dzieci Alma Spei przeprowadza kwestę.

W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca lipca. Zachęcamy do spowiedzi świętej i Komunii świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu i Niepokalanemu Sercu Maryi.

Wolontariusze Caritas naszej archidiecezji poszukują różnego rodzaju zabawek, maskotek i gier, które zostaną przekazane dzieciom wyjeżdżającym na tegoroczną akcję wakacyjną organizowaną przez Caritas. Do najbliższej niedzieli te przedmioty można przynosić do zakrystii lub kancelarii.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na nasze Zakonne Seminarium i na potrzeby Parafii. Dziękujemy za kwiaty.

Do wieczności odeszły: + Anna Lebiest z ul. Bocheńskiej i + Józefa Drozd z ul. Jakuba. Polećmy je Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…

Wszystkim Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na rozpoczęty tydzień. Dzieciom, młodzieży i przebywającym na urlopach życzymy zdrowego i radosnego wypoczynku.


Kanonicy Regularni Laterańscy