ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

XVII Niedziela Zwykła 2012

XVII Niedziela Zwykła
W środę 1 sierpnia przypada 68 rocznica rozpoczęcia Powstania Warszawskiego. Msza św. za wszystkich którzy oddali swoje życie za Ojczyznę w środę o godz. 19.00.

W tym tygodniu 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Zachęcamy do praktykowania comiesięcznej spowiedzi świętej i Komunii św.

W dniach od 6 do 15 sierpnia będzie trwała pielgrzymka piesza z Warszawy na Jasną Górę. Do wspólnego pielgrzymowania zaprasza Przewodnik Grupy Kanonickiej – ks. Łukasz Bugała CRL.

Msza św. składkowa przez wstawiennictwo Matki Najświętszej w środę o 19.00. Msze św. składkowe przy relikwiach św. Stanisława Kazimierczyka: - w poniedziałek o godz. 8.00 i w czwartek o godz. 19.00.
W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o godz. 18.30 Droga Krzyżowa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszej parafii i na nasze Seminarium Duchowne. Dziękujemy za kwiaty. Dziękujemy za kolejne ofiary indywidualne na nowe nagłośnienie (4950).

Z naszej Rodziny Parafialnej odeszli do wieczności: + Anastazja Gumułka z ul. Rzeszowskiej i + Robert Mulek z ul. Wrzesińskiej. Polecajmy naszych drogich zmarłych Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek …

Naszym Drogim Parafianom, miłym Gościom i Dobrodziejom dziękujemy za wspólnie przeżytą Mszę św. Życzymy wszystkim miłego odpoczynku niedzielnego i Bożego błogosławieństwa na cały nowy tydzień.

Kanonicy Regularni Laterańscy