ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018

ks piotr walczak probOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Przeżywamy 10 Niedzielę Zwykłą w Roku Liturgicznym Kościoła. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.30.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Oktawie Bożego Ciała. Dziękujemy Dzieciom od I Komunii Świętej, Arcybractwu, Asyście i Służbie Liturgicznej Ołtarza. Dziękujemy wszystkim za miłość do Chrystusa obecnego pośród nas w Najświętszym Sakramencie.

Jutro w naszej Bazylice na Mszy Świętej o godzinie 19.00 będzie w naszej Bazylice Kopia Cudownego obrazu Świętego Józefa z Kalisza. Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 19.00. Modlić się będziemy w intencji naszych Rodzin. W naszej Parafii została dokonana zmiana Księdza Proboszcza. Po 12 latach odchodzi z funkcji proboszcza Ksiądz Piotr Walczak CRL. Na jego miejsce został mianowany Proboszczem Parafii Bożego Ciała w Krakowie Ks. Przemysław Soboń. Data pożegnania Księdza Proboszcza Piotra i powitania Księdza Proboszcza Przemysława zostanie podana za tydzień.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na tacę i za ofiary indywidualne na prace prowadzone przy naszej Bazylice.

W minionym tygodniu zmarła + Wanda Adamus, Matka Księdza Przeora Piotra Adamusa CRL. Msza Święta pogrzebowa + Wandy odbędzie się jutro w naszej Bazylice o godzinie 11.00. Polećmy + Wandę Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek ...

Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej i Świętego Stanisława Kazimierczyka, Apostoła Eucharystii.

Kanonicy Regularni Laterańscy