ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.07.2018 r.


lipiecOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- w poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej;
- w czwartek – wspomnienie bł. Czesława, kapłana;
2. Przypominamy że w naszym kościele w poniedziałek o godz. 8.00 i czwartek o godz. 19.00 jest sprawowana Msza Święta w intencji próśb i podziękowań do św. Stanisława Kazimierczyka, natomiast w środę o godz. 19.00 w int. próśb i podziękowań do Matki Bożej Zbawiciela. Nasze intencje na te Msze Św. możemy składać do skarbon które znajdują się przed kaplicą Zwiastowania Pańskiego i ołtarzem św. Stanisława Kazimierczyka.
3. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna we wtorki i czwartki od godz. 8.00 do 9.30 a w środy i piątki od godz. 16.00 do 17.30.
4. W dniach od 6 do 15 sierpnia będzie trwała piesza pielgrzymka z Warszawy na Jasną Górę. Zapraszamy do wzięcia w niej udziału i do pielgrzymowania w Grupie Kanonickiej. Więcej informacji na plakatach w przedsionkach Bazyliki i u ks. Macieja Guziejko.


5. W dniu 26 sierpnia jest organizowana z naszej parafii pielgrzymka do Strachocina i Dukli, wszelkie informacje znajdują się na plakatach w gablotach w przedsionkach kościoła.
6. Nasza Parafia organizuje w dniach od 4 do 8 października 2018 r. pielgrzymkę do Wilna. Informacje i zapisy również u Księdza Macieja Guziejko
7. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary otrzymywane na tacę oraz na wsparcie wszelkich dzieł prowadzonych przez naszą parafie.
8. Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy: miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy zdrowego i bezpiecznego wypoczynku.