ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

16 NIEDZIELA ZWYKŁA 22.07.2018 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie.
1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- we wtorek– wspomnienie św. Kingi, dziewicy
- w środę – święto św. Jakuba, Apostoła. Tego dnia także wspomnienie św. Krzysztofa, patrona podróżujących i kierowców. We wspomnienie św. Krzysztofa na Mszach Świętych o godz. 12.00 i 19.00 modlić się będziemy w intencji kierowców. Będzie też możliwość poświęcenia pojazdów w przyszłą niedziele po wszystkich Mszach św. Chętnych prosimy o zgłaszanie do zakrystii.
- w czwartek– wspomnienie Świętych Joachima i Anny Rodziców NMP a zarazem Dziadków Pana Jezusa. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie o naszych żyjących i zmarłych babciach i dziadkach.
2. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna we wtorki i czwartki od godz. 8.00 do 9.30 a w środy i piątki od godz. 16.00 do 17.30.


3. W dniach od 6 do 15 sierpnia będzie trwała piesza pielgrzymka z Warszawy na Jasną Górę. Zapraszamy do wzięcia w niej udziału i do pielgrzymowania w Grupie Kanonickiej. Więcej informacji na plakatach w przedsionkach Bazyliki i u ks. Macieja Guziejko.
4. W dniu 26 sierpnia jest organizowana z naszej parafii pielgrzymka do Strachocina i Dukli, wszelkie informacje znajdują się na plakatach w gablotach w przedsionkach kościoła.
5. Nasza Parafia organizuje w dniach od 4 do 8 października 2018 r. pielgrzymkę do Wilna. Informacje i zapisy również u Księdza Macieja Guziejko
6. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary otrzymywane na tacę oraz na wsparcie wszelkich dzieł prowadzonych przez naszą parafie.
7. Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy: miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy zdrowego i bezpiecznego wypoczynku.