ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

24 listopada 2019 r. - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1624 oltarz zbawicielaOGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dzisiaj ostatnia Niedziela Roku Kościelnego, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Dziś po wszystkich Mszach św. rozprowadzane są kalendarze- cegiełki na 2020 rok z pięknymi fotografiami bazyliki. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na pokrycie wkładu własnego parafii do dotacji na renowację bazyliki. Od jutra nasi bracia klerycy i nowicjusz będą roznosić w Parafii opłatki i program kolędy. Prosimy o życzliwe przyjęcie naszych współbraci w swoich domach.

Wypominki za zmarłych połączone z Różańcem codziennie, przez wszystkie dni listopada, o godz. 18.20.

Na wypominki roczne przyjmujemy w Kancelarii Parafialnej i w zakrystii do końca listopada. Za zmarłych poleconych w Wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godzinie 9.10. Zapraszamy młodzież na spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania klasy 7 w środę o godz. 17:00, natomiast klasy 8 w poniedziałek o godz. 16:20.

W sobotę święto Świętego Andrzeja Apostoła. W tym dniu imieniny obchodzi nasz zakrystianin brat Andrzej Pakulniewicz. Msza św. w intencji solenizanta w sobotę o godz. 12.00

Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu we wtorek, czwartek i piątek od godz. 16:00 do godz. 17:30.

Na stoliku pod chórem do nabycia jest Tygodnik Katolicki Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny dla dzieci. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za kolejne ofiary indywidualne na prace prowadzone przy naszej bazylice.

Naszym drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Zbawiciela i Świętego Stanisława Kazimierczyka. Na ostatnie dni kończącego się roku liturgicznego przyjmijmy błogosławieństwo Wszechmogącego Boga.