ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

12 kwietnia 2020 r. - NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

alleluja1OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego składamy świąteczne życzenia: Niech Zmartwychwstały Jezus obdarzy Was, Waszych Bliskich i Przyjaciół wszelkimi darami jakie dla Nas wysłużył przez Krzyż i Zmartwychwstanie. Życzymy Wam, abyście mieli odwagę wejść na drogę prowadzącą do zbawienia, abyście mieli odwagę oddać swoje życie w służbie Bogu i drugiemu człowiekowi, szczególnie temu człowiekowi, który potrzebuje Waszej pomocy. Naszymi życzeniami i modlitwą obejmujemy Wszystkich naszych drogich Parafian: wszystkie Rodziny, Dzieci i Młodzież, ludzi Samotnych, Starszych i Chorych. O przyjęcie tych życzeń prosimy także naszych Przyjaciół i Dobrodziejów naszej Parafii i Klasztoru Bożego Ciała. Dziękujemy serdecznie za życzenia nadesłane na adres Parafii i naszego Klasztoru Bożego Ciała.

1.Składamy serdeczne podziękowania wszystkim którzy włączyli się w sprzątanie i wystrojenie Bazyliki, przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu, a także za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Nasze wyrazy wdzięczności kierujemy na ręce tych którzy włączyli się w zbiórkę żywności i przekazali dary dla najbardziej potrzebujący rodzin z naszej Parafii. Przy okazji dorocznej Uroczystości pragniemy podziękować za modlitwy i wsparcie materialne, którego udzielacie nam przez cały rok. Dziękujemy naszym Parafianom, Gościom i Dobrodziejom.

 

2. Mszę Święte w Niedzielę Zmartwychwstania o godz. 6.00. 8:00,9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 16:00,17;30, 19:00.

3. Jutro Poniedziałek w Oktawie Wielkanocny, Msze Święte o godz. 6.30. 8:00,9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 16:00,17;30, 19:00.

4. Wszystkie Msze św. są transmitowane na żywo na naszej stronie internetowej www.bozecialo.net

5. W poniedziałek wielkanocny imieniny obchodzi ks. Proboszcz Przemysław Soboń. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 12:00. Prosimy o modlitwę w intencji Księdza Proboszcza.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg odwołał do siebie + Zdzisława Szarkowskiego z ul. Wąskiej. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

7. Na czas wielkanocnego świętowania przyjmijcie Boże błogosławieństwo