ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

12 lipca 2020 r. - XV NIEDZIELA ZWYKŁA

20200708OGŁOSZENIA PARAFIALNE

W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzić będziemy: - w poniedziałek – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, - w środę - wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła – czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej; - w sobotę - wspomnienie bł. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

Przypominamy że w naszym kościele w poniedziałek o godz. 8.00 i czwartek o godz. 19.00 jest sprawowana Msza Święta w intencji próśb i podziękowań do św. Stanisława Kazimierczyka. W środę o godz. 19.00 w intencji próśb i podziękowań do Matki Zbawiciela. Nasze intencje na te Msze Św. możemy składać do skarbon które znajdują się przed kaplicą Zwiastowania Pańskiego i ołtarzem św. Stanisława Kazimierczyka.

Z racji jubileuszu 700-lecia uroczystości Bożego Ciała w Archidiecezji Krakowskiej wydaliśmy pamiątkowy medal który możemy nabyć w zakrystii. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na renowację bazyliki.

Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu we wtorek i czwartek w godz. od 16:00 do 17:30.

Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary otrzymywane na tacę oraz na wsparcie wszelkich dzieł prowadzonych przez naszą parafie.

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy: miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy zdrowego i bezpiecznego wypoczynku. Szczęść Boże!