ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

19 lipca 2020 r. - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

200506OGŁOSZENIA PARAFIALNE

W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę Święto św. Marii Magdaleny; w czwartek Święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, Patronki Europy; w piątek św. Kingi, dziewicy; w sobotę Święto św. Jakuba Apostoła.

Z racji jubileuszu 700-lecia uroczystości Bożego Ciała w Archidiecezji Krakowskiej wydaliśmy pamiątkowy medal który możemy nabyć w zakrystii. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na renowację bazyliki.

Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu we wtorek i czwartek w godz. od 16:00 do 17:30.

Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli,

Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary składane na tacę oraz na wsparcie wszelkich dzieł prowadzonych przez naszą parafię. Dziś po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na pokrycie wkładu własnego parafii do dotacji na renowację bazyliki.

Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg odwołał do siebie śp. Amelię Boroń z ul. Starowiślnej. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy: miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy zdrowego i bezpiecznego wypoczynku.