ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

11 października 2020 r. - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

jpiiOGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem: "Totus Tuus". W przedsionkach kościoła po Mszach św. możemy wesprzeć fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Fundacja zbiera dziś ofiary na stypendia dla młodzieży z niezamożnych rodzin.

Dziś na Mszy św. o godz. 12:15 uroczyste wprowadzenie do bazyliki relikwii św. Jana Pawła II które nasz parafia otrzymała od Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza. Dziękujemy hurtowni Źródełko za ufundowanie relikwiarza.

Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 18.20. Zapraszamy na tę modlitwę wszystkich: Dzieci, Młodzież i Dorosłych.

W dniu 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, z tej okazji zapraszamy Nauczycieli, również emerytowanych Wychowawców, Katechetów, pracowników szkół w środę na Msze św. na godz. 19.00.

W sobotę 17 października przypada 10 rocznica kanonizacji św. Stanisława Kazimierczyka. W tym dniu Msze św. o godz. 6:30, 8:00 i 12.00 będą sprawowane przy ołtarzu św. Stanisława, także odmówmy litanię do św. Stanisława Kazimierczyka Serdecznie zapraszamy do dziękczynienia za dar kanonizacji.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie różańców dla dzieci z klas trzecich. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna: w środę i czwartek od 16:00 do 17:30.

W kancelarii parafialnej i w zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne za zmarłych i na Msze św. składkowe. Kartki na wypominki roczne są wyłożone w przedsionkach bazyliki. Pamiętajmy o modlitwie za drogich nam zmarłych. Za poleconych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godz. 9.10.

Pod chórem do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać" za ofiary złożone w minionym tygodniu, na potrzeby naszej parafii.

Naszym drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.