ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

25 grudnia 2020 BOŻE NARODZENIE

szopka

Z okazji Uroczystości Narodzenia Pańskiego naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, radosnych, pełnych pokoju, miłości i dobra Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowonarodzone Dziecię, Bóg, który stał się człowiekiem da Wam z wielką radością przeżywać kolejną rocznicę Jego narodzin. Niech Jezus, Chrystus, błogosławi Was, Wasze Rodziny, waszych bliskich, niech obficie obdarzy swoją łaską i pokojem. Życzeniami świątecznymi i modlitwą otaczamy Wszystkie Rodziny naszej parafii, dzieci, młodzież, ludzi chorych, samotnych, starszych i przebywających w szpitalach. O przyjęcie życzeń i zapewnienie o wielkiej wdzięczności prosimy Wszystkich naszych Parafian, Przyjaciół i Dobrodziejów.
Do życzeń dołączamy bardzo serdeczne podziękowania za życzenia nadesłane na adres Parafii i Klasztoru Bożego Ciała: „Bóg zapłać”.
Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przyozdobienie naszej bazyliki na Święta.

DUSZPATERZE PARAFII
KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 

1. W sobotę drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Msze Św. będą odprawiane jak niedzielę. Ofiary składane w drugi dzień świąt są przeznaczone na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

2. W tym roku nie odbędzie także w dotychczasowej formie wizyta duszpasterska czyli kolęda. Kapłani odwiedzą te rodziny które zaproszą Księży. Można to uczynić wypełniając wyłożone na ołtarzach Salwatora i Matki Bożej Łaskawej zaproszenia które wypełnione trzeba złożyć w zakrystii lub kancelarii. Można też to zrobić przez stronę internetową parafii www.bozecialo.net [link]. Zaproszenia można składać do 28 grudnia. Odwiedziny odbędą się po nowym roku po indywidualnych ustaleniach terminu z zachowaniem wszystkim przepisów sanitarnych.