ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

II Niedziela Zwykła 2013

II Niedziela Zwykła
Dzisiaj 2 Niedziela Zwykła. Nieszpory i Modlitwy na zakończenie dnia codziennie o godzinie 1730.

W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:

- w poniedziałek – św. Agnieszki, Dziewicy i męczennicy;

- w czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i doktora Kościoła;

- w piątek – święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła;

- w sobotę – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa;

Jutro dzień imienin naszego Pana Organisty Jarosława. Msza św. w int. Pana Organisty w jutro o godzinie 1200.

W tym tygodniu zakończymy kolędę. Kolędować będziemy przy tych ulicach i placach, gdzie do tej pory nie było jeszcze kolędy.Za przyjmujących kolędę modlimy się codziennie w czasie Mszy świętej o godzinie 1200. Tych którzy mogą być na Mszy św. w dniu kiedy mają kolędę serdecznie do tego zachęcamy.

W dniach od 18 do 25 stycznia 2013 roku w naszej Archidiecezji Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku hasłem tygodnia Modlitw o jedność Chrześcijan są słowa są słowa: „Czego Bóg od nas oczekuje?”.

Opłatek dla Arcybractwa V Ran Pana Jezusa i adoracji Najświętszego Sakramentu i Żywego Różańca w następną niedzielę po Mszy św. o godzinie 930.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszej Parafii, na nasze Zakonne Seminarium Duchowne.

Z naszej Rodziny Parafialnej do wieczności odszedł + Zdzisław Kube z ul. Brzozowej. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, miłym Gościom i Dobrodziejom życzymy dobrej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Obfitości Bożych łask życzymy wszystkim przyjmującym w tym tygodniu kolędę.

Kanonicy Regularni Laterańscy