ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

4 kwietnia 2021 NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego składamy świąteczne życzenia: Niech Zmartwychwstały Jezus obdarzy Was, Waszych Bliskich i Przyjaciół wszelkimi darami jakie dla Nas wysłużył przez Krzyż i Zmartwychwstanie. Naszymi życzeniami i modlitwą obejmujemy Wszystkich naszych drogich Parafian: wszystkie Rodziny, Dzieci i Młodzież, ludzi Samotnych, Starszych i Chorych. O przyjęcie tych życzeń prosimy także naszych Przyjaciół i Dobrodziejów naszej Parafii i Klasztoru Bożego Ciała. Dziękujemy serdecznie za życzenia nadesłane na adres Parafii i naszego Klasztoru Bożego Ciała.

oltarz sw jozefaOGŁOSZENIA PARAFIALNE
4 kwietnia 2021
NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1.Składamy serdeczne podziękowania wszystkim którzy włączyli się w sprzątanie i wystrojenie Bazyliki, przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu, a także za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Nasze wyrazy wdzięczności kierujemy na ręce tych którzy włączyli się w zbiórkę żywności i przekazali dary dla najbardziej potrzebujący rodzin z naszej Parafii. Przy okazji dorocznej Uroczystości pragniemy podziękować za modlitwy i wsparcie materialne, którego udzielacie nam przez cały rok. Dziękujemy naszym Parafianom, Gościom i Dobrodziejom.

2. W Poniedziałek Wielkanocny, Msze Święte jak w każdą niedzielę .

3. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg odwołał do siebie + Kazimierza Kota z ul. Meiselsa. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

4. Na czas wielkanocnego świętowania przyjmijcie Boże błogosławieństwo