ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

18 lipca 2021 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

20210710 jrOGŁOSZENIA PARAFIALNE

Z kalendarza liturgicznego: dziś przypada wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera; w poniedziałek z racji 19. dnia miesiąca Msza św. o godz. 12:00 będzie sprawowana przy ołtarzu św. Józefa; w czwartek święto św. Marii Magdaleny; w piątek przypada święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy; w sobotę wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

W sobotę 21 sierpnia organizowana jest pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Szczegółowe informacje w gablotach w przedsionkach bazyliki.

Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu we wtorek i czwartek w godz. od 16:00 do 17:30.

Pod chórem do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli

Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą świątynię, składając ofiary na tacę, osobiście w kancelarii lub przelewem na konto parafialne. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na pokrycie kosztu renowacji drzwi głównych bazyliki 4250 zł.

Naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach.W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie śp. Barbarę Chlebdę z ul. Wąskiej. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu…

Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia i dobrego, wakacyjnego odpoczynku.