ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

IV Niedziela Zwykła 2013

IV Niedziela Zwykła
1.Dzisiejsza niedziela to 4 niedziela zwykła w kalendarzu Liturgicznym Kościoła.

2.We wtorek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty we wtorek po wszystkich Mszach św.

3.W środę wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy;

4.W Piątek o godzinie 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas trzecich Gimnazjum. Spotkanie odbędzie się w Sali obok Kancelarii parafialnej.

5.W sobotę o godzinie 10.30 próba scholii. Zachęcamy dziewczęta do scholii i dziękujemy im za czynny udział we Mszach świętych.

6.Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w domach naszej parafii. Dziękujemy za każde otwarte drzwi, życzliwość oraz ofiary materialne składane przy okazji kolędy. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć kolędy, a chciałby jeszcze to uczynić, może to zgłosić w zakrystii lub kancelarii.

7.Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na nasze Zakonne Seminarium, potrzeby Parafii i za Kolejne ofiary na nowe nagłośnienie w naszej Bazylice.

8.Z naszej Rodziny parafialnej do wieczności odeszli + Piotr Sakwerda z ul. Józefa i + Genowefa Skrzypczyk z ul. Szerokiej. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu i módlmy się za Nich: Wieczny odpoczynek …

9.Naszym Drogim Parafianom, miłym Gościom i Dobrodziejom życzymy miłego odpoczynku niedzielnego, obfitości Bożych łask i opieki matki Bożej na cały nowy tydzień . Z wiarą przyjmijmy błogosławieństwo Wszechmogącego Boga.

Kanonicy Regularni Laterańscy