ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

20 NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.08.2018r.

FB IMG 15346081790141. Dzisiejsza niedziela to 20 Niedziela Zwykła w Roku Liturgicznym Kościoła.

2. We wszystkie niedziele i święta w miesiącu sierpniu o godz. 9.05 różaniec w intencji trzeźwości. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W nadchodzącym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:

- w poniedziałek św. Bernarda, opata i doktora kościoła

- we wtorek wspomnienie św. Piusa X, papieża;

- w środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

- w piątek święto św. Bartłomieja Apostoła

- w przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej- w tym dniu odbędzie się parafialna pielgrzymka na Jasną Górę

4. Spotkania grupy Anonimowych Alkoholików „Przemiana i trwanie” odbywają się we wtorki o godz. 18.00 i niedzielę o godz. 17.00 w sali parafialnej przy furcie klasztornej.

5. W środę w ramach pielgrzymowania dekanatów archidiecezji krakowskiej, nasza parafia będzie pielgrzymowała do Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie. Prosimy o przybycie do papieskiego sanktuarium na godz. 17.00, gdzie uczestniczyć będziemy w archidiecezjalnym nabożeństwie ku czci św. Jana Pawła II.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w minionym tygodniu, na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy za kolejne ofiary indywidualne na prace prowadzone przy bazylice.

7. Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy: miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy zdrowego i bezpiecznego wypoczynku.