ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

17 lutego 2019 r. - VI NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia wraz z młodzieżą która posługiwała muzycznie w czasie światowych dni młodzieży w Krakowie.

2. Od lutego w naszej Bazylice w każdą trzecią niedzielę miesiąca zapraszamy na Msze Świętą o godz. 12:15 rodziców wraz z dziećmi które w danym miesiącu kończą pierwszy rok życia. Chcemy dziękować Bogu za ten czas i dar życia tych dzieci. Na końcu Mszy Świętej będzie sprawowane uroczyste błogosławieństwo dzieci i rodziców. Dzieci otrzymają także pamiątkowy dyplom. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie dzieci w kancelarii parafialnej lub zakrystii.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 Szkół Podstawowych i III gimnazjalnych odbędzie w środę 20 lutego o godz. 17.00, natomiast dla klas 7 we wtorek 26 lutego również o godz. 17.00

4. W dniach od 12 do 25 listopada 2019 r. nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Guadelupe. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Wydrukowane informacje na ten temat można otrzymać w przedsionkach Bazyliki. [link]

5. W kancelarii parafialnej i zakrystii przyjmujemy intencje mszalne. Można zamawiać Msze św. indywidualne i gregoriańskie. Pamiętajmy w modlitwie o różnych jubileuszach które będziemy przeżywać w tym roku w naszych rodzinach a także o rocznicach śmierci naszych bliskich.

6. W zakrystii do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz dla dzieci marcowy numer Małego Gościa Niedzielnego.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszej Parafii. Dziś po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na pokrycie wkładu własnego do dotacji na renowacje Bazyliki.

8. Wszystkim naszym drogim Parafianom, miłym Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej.