ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

24 lutego 2019 r. - VII NIEDZIELA ZWYKŁA

albumpi 011OGŁOSZENIA PARAFIALNE
W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego w piątek o godz. 12.00., w sobotę o godz. 12.00 ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Zachęcamy do spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu i Niepokalanemu Sercu Maryi.
Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 7 klas we wtorek 26 lutego również o godz. 17.00, natomiast dla klas 8 Szkół Podstawowych i III gimnazjalnych odbędzie w środę 28 lutego o godz. 17.00


W dniach od 12 do 25 listopada 2019 r. nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Guadelupe. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Wydrukowane informacje na ten temat można otrzymać w zakrystii. Zapisy w kancelarii parafialnej i zakrystii.
Pamiętajmy w modlitwie o różnych jubileuszach które będziemy przeżywać w tym roku w naszych rodzinach a także o rocznicach śmierci naszych bliskich zamawiając intencje mszalne.
W zakrystii do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz dla dzieci marcowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii i Klasztoru. W minioną niedzielę zebraliśmy na wkład własny do dotacji na renowację Bazyliki 3550 zł. W przyszłą niedzielę kwartalna zbiórka na rzecz Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta.
Z naszej Rodziny Parafialnej odeszli do wieczności + Jerzy Lach z ul. Mostowej oraz + Danuta Szewczyk z ul. Dietla. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …
Wszystkim naszym Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej. Prosimy o pozdrowienie osób starszych, chorych i samotnych zapewniając ich o naszej pamięci modlitewnej.