ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

19 maja 2019 r. - 5 Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

1. Nabożeństwo Majowe codziennie o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej do wspólnej modlitwy.

2. We wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. W dniach od 4 do 6 czerwca naszą parafie nawiedzi figura św. Michała Archanioła z Góry Gargano. Program peregrynacji wywieszony jest w gablotach. Od soboty po Mszy św. o godz. 19:00 rozpoczniemy nowennę do św. Michała Archanioła.

4. Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii i Klasztoru. Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Klika” w zeszłą niedzielę zebrało do puszek 4700 zł. W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka do puszek na pokrycie wkładu własnego do dotacji na renowacje Bazyliki.

6. Z naszej rodziny Parafialnej do wieczności odeszła + Ryszarda Chachlowska z ul. Józefa. Polećmy ją Miłosierdzi Bożemu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

7. Wszystkim Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa