ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

26 maja 2019 r. - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

archaniol bcOGŁOSZENIA PARAFIALNE

Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18:30 natomiast w piątek na zakończenie miesiąca maja o godz. 18:15 z procesją eucharystyczną.
W piątek obchodzić będziemy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu o godz. 11:15 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi z intencją wynagradzającą za popełnione grzechy, szczególnie za grzechy kościoła wobec dzieci i młodzieży. Zachęcamy do praktykowania nabożeństwa pięciu pierwszych sobót w tych intencjach.
W sobotę także rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe które będą odprawiane przy ołtarzu głównym. W sobotę rozpocznie się ono o godz. 18:15 połączone z procesją eucharystyczną. Przez cały czerwiec nabożeństwa o godz. 18:30.


W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
W dniach od 4 do 6 czerwca naszą parafię nawiedzi figura św. Michała Archanioła z Góry Gargano. Program peregrynacji wywieszony jest w gablotach. Codziennie po Mszy św. o godz. 19:00 nowenna do św. Michała Archanioła.
Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
Składamy serdeczne „Bóg zapłać" za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii i Klasztoru. Dziś po wszystkich Mszach św. comiesięczna zbiórka do puszek na pokrycie wkładu własnego do dotacji na renowację Bazyliki.
Z naszej rodziny Parafialnej do wieczności odszedł + Franciszek Makowiec z ul. Bocheńskiej. Polećmy go Miłosierdzi Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
Wszystkim Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz opieki św. Michała Archanioła.