ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

15 Niedziela Zwykła – 14.07.2019 r.

albumpi 060OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzić będziemy:

- w poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

- we wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej;

- w czwartek - wspomnienie bł. Szymona z Lipnicy, prezbitera

- w sobotę – wspomnienie bł. Czesława, kapłana;

2. Przypominamy że w naszym kościele w poniedziałek o godz. 8.00 i czwartek o godz. 19.00 jest sprawowana Msza Święta w intencji próśb i podziękowań do św. Stanisława Kazimierczyka. W środę o godz. 19.00 w intencji próśb i podziękowań do Matki Zbawiciela. Nasze intencje na te Msze Św. możemy składać do skarbon które znajdują się przed kaplicą Zwiastowania Pańskiego
i ołtarzem św. Stanisława Kazimierczyka.

3. Zapraszamy na nasze nabożeństwa: we wtorki do Miłosierdzia Bożego, w środy do Matki Zbawiciela, a w piątki na Drogę Krzyżową. Nabożeństwa rozpoczynają się o godzinie 18.30.

4. W sobotę 27 lipca organizowana jest w naszej parafii pielgrzymka do Limanowej, Pasierbca i Szczyrzyca. Szczegółowe informacje w gablotach w przedsionkach Bazyliki.

5. W dniach od 6 do 15 sierpnia będzie trwała piesza pielgrzymka z Warszawy na Jasną Górę. Zapraszamy do wzięcia w niej udziału i do pielgrzymowania
w Grupie Kanonickiej. Więcej informacji na plakatach w przedsionkach Bazyliki i u ks. Macieja Guziejko.

6. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary otrzymywane na tacę oraz na wsparcie wszelkich dzieł prowadzonych przez naszą parafie.

7. Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy: miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy zdrowego i bezpiecznego wypoczynku. Szczęść Boże!